دانلود منیجر قدرتمند Flareget

کاربران ویندوز همیشه خیالشان راحت است که دانلود منیجر قدرتمندی مانند IDM دارند؛ مدیر دانلودی قدرتمند با امکانات فراوان. اما کاربران لینوکس از داشتن چنین برنامه‌ای محروم هستند و با برنامه‌های مدیر دانلود تقریبا ضعیف دست و پنجه نرم می‌کنند! اما من به شما دانلود منیجر Flareget را معرفی می‌کنم؛ یک مدیر دانلود قدرتمند و با تمام امکانات IDM.

Flareget

سرعت بالا، پایداری، دانلود با چند سگمنت، پشتیبانی از پراکسی، دانلود از یوتیوب، دسته‌بندی فایل‌ها، زمان‌بندی دانلودها، صف دانلود، دانلود دسته‌ای، پشتیبانی از کوکی، پست دیتا و … تنها چندی از امکانات این برنامه قدرتمند است.

شخصا از این برنامه استفاده می‌کنم و بسیار راضی هستم. دانلود فایل‌ها با حجم بالا را با اطمینان به این برنامه بسپارید و نگران نباشید.

برنامه مدیر دانلود Flareget برای سه سیستم‌عامل لینوکس، ویندوز و مک قابل دریافت و نصب است. برای لینوکس، سه بسته مختلف deb (برای توزیع‌های دبیان، ابونتو، مینت و …)، rpm (برای توزیع‌های ردهت، فدورا، اوپن سوزه، مگیا، سنت او اس و …)، pac (برای توزیع‌های آرچ لینوکس، چاکرا و …) از آدرس flareget.com/download قابل دریافت است و بدون هیچ درگیری با دستورات شما می‌توانید بسته مورد نیازتان را دریافت و نصب کنید. همچنین برنامه با تمام میزکارها سازگار است و در تنظیمات می‌توانید تم مربوط به میزکارهای مختلف را انتخاب کنید.

این برنامه به صورت رایگان قابل دریافت و استفاده است اما برای دانلود فایل‌ها با حجم بیشتر از ۲۵ مگابایت تنها دو سگمنت ایجاد می‌کند و برای ایجاد بیشتر از دو سگمنت باید لایسنس برنامه را خریداری کنید. همچنین با گزارش باگ‌های برنامه لایسنس رایگان به شما تعلق می‌گیرد.